Exkluzivní nabídka stavebního pozemku 2 148 m v srdci malebné obce Třebusice, okres Kladno

Lokalita: Třebusice, Kladno

Evidenční číslo:
2230
Typ:
Pozemky
Druh:
prodej
Adresa:
Třebusice, Kladno
Cena:
6 400 000Kč
Poznámka k ceně:
kompletní cena včetně právního servisu a provize RK
Plocha pozemku:
2148 m2

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečný stavební pozemek o celkové výměře 2 148 m, který je ideální pro výstavbu rodinného domu. Pozemek se nachází v centrální části obce Třebusice, což zaručuje klidnou a příjemnou lokalitu, která je však velmi dobře dostupná. Díky své poloze ve Středočeském kraji, přibližně 10 km severozápadně od Prahy, nabízí vynikající spojení na hlavní město (cca 20 minut jízdy) i na Kladno (cca 10 minut jízdy).
K pozemku je vydané územní rozhodnutí včetně projektu na přípojku vody. Navíc je již podepsaná smlouva na přípojku elektřiny a veškeré náklady na připojení jsou uhrazeny. Podle územního plánu je tato parcela klasifikována jako Smíšené obytné území, což znamená, že je určena především pro bydlení a občanské vybavení.
I když obec Třebusice zatím nedisponuje kanalizací, je možné tuto situaci dočasně řešit vlastní čističkou, septikem nebo žumpou..
Veškerá potřebná infrastruktura je snadno dostupná v nedalekém Brandýsku, vzdáleném pouhé 2 km. Zde naleznete školu, školku, obchody a zdravotnické služby, což zajišťuje pohodlný a komfortní život pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce.
Pokud hledáte klidnou a bezpečnou lokalitu pro svůj nový domov, která je zároveň dobře dostupná a nabízí všechny potřebné služby v blízkém dosahu, je tento pozemek v obci Třebusice ideální volbou. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo prohlídku.

Základní info

Adresa:
Třebusice, Kladno

Máte otázku?